• Новини
  • Відкрито реєстрацію в премії PRESSZVANIE
Відкрито реєстрацію в премії PRESSZVANIE 2 березня відкрилася реєстрація учасників і журі у премії PRESSZVANIE.
Відкрито реєстрацію в премії PRESSZVANIE

Подати свої тексти можна на сайті премії в розділі реєстрація.

Подача текстів триватиме до 31 березня.

Подати свої роботи можуть журналісти та редактори, які працюють в українських ділових, суспільно-політичних і lifestyle ЗМІ, а також позаштатні журналісти.

Важливими умовами подачі є мова та період публікацій: текст має бути опублікований в українських або закордонних медіа впродовж 2017 року українською або російською мовою.

Кожен учасник може подаватися максимум у трьох номінаціях. Подавати один текст у різних номінаціях заборонено.

Зареєструватися в якості журі премії можуть редактори ділових, суспільно-політичних або lifestyle видань, а також галузеві експерти, за винятком PR-менеджерів компаній.

Заповнена анкета учасника надходить адміністратору сайту, який вносить її до списку номінантів або членів журі. Після авторизації ім’я учасника відображається в таблицях на сайті премії.

Нагадаємо, що з цього року запроваджено нові групи номінацій «Культура» та «Соціум». Номінації в категорії «Бізнес» залишаються як і раніше.

За подальшими новинами премії PRESSZVANIE слідкуйте на сторінці у Facebook або на сайті.

PRESSZVANIE
information
PRESSZVANIE

це премія для журналістів, що діє в Україні з 2005 року.
Премію вручають журналістам і редакторам ділових, суспільно-політичних і lifestyle видань за їх лідерство та професіоналізм. PRESSZVANIE – єдина премія з відкритим і прозорим голосуванням. PRESSZVANIE Ukraine – громадська організація, місія якої розвивати українську журналістику.