• Кейси
  • Щорічний корпоративний захід
Івент департамент MAINSTREAM організував масштабний корпоративний захід для великого українського агрохолдингу*.
Олег Яцура
Олег Яцура
івент директор
«Проект виявився марафоном та естафетою одночасно, в яких ми стали тільки краще, побивши власні рекорди в організації івентів. Окрема подяка замовникам за довіру та вражаючі ідеї, які ми реалізували разом».
Щорічний корпоративний захід

Перед агенством була поставлена задача реалізувати ідею естафети «виживання» на майже безлюдному острові Дніпра. За іронією долі, під час організації заходу ми також взяли участь у своєрідному івентовському забігу на виживання.

За два тижні ми: організували логістику учасників на катерах, збудували понтон для висадки на берег, пробили окрему свердловину, викосили поле в 2 гектара, збудували 12 естафетних баз високої складності, зробили фото та відео зйомку (всього працювало 15 операторів). На фініші організували фотозони, кейтеринг, програму нагородження на сцені та шатер на 200 осіб, показали моментально змонтоване відео та, звичайно ж, прибрали за собою територію не зашкодивши природі.

В цілому на локації були присутніми близько 100 осіб персоналу. Розважали гостей тріо барабанщиків, а також ведучі Леся Никитюк і Валя Крупа із Ліги сміху.

*Згідно з NDA агенство не має права розголошувати ім’я клієнта третім особам.