Презентація ECONOVATIKA Презентація нового спеціалізованого перевалочного комплексу з перегрузки зрідженого нафтавого газу.
Вальтер Людвиг
Вальтер Людвиг
засновник компанії «Еконоватика»
«Робота комплексу забезпечить створення нових робочих місць. Кріме того, державні підприємства отримають додатковий прибуток. У найближчі роки компанія «Віллі-Форте Україна» планує впритул зайнятися розвитком логістичного вузла транспортування зрідженого газу між Казахстаном та країнами Балканського півострова»
Презентація ECONOVATIKA

3 листопада 2017 року в бізнес-центрі готелю Hyatt Regency Kyiv відбулася презентація нового спеціалізованого перевантажного комплексу перевалки зрідженого нафтового газу. В Ізмаїлі розпочав роботу новий перевантажний комплекс, який здійснює більше сорока різних технологічних операцій перевалки зрідженого вуглеводневого газу. Комплекс є не тільки новим підприємством, але й ключовою ланкою в новому маршруті постачання зрідженого нафтового газу з СНД до Балканського півострову.

Загальна вартість об’єкта становить майже 5 мільйонів доларів. Джерелом фінансування виступили іноземні інвестори.

Будівництво Комплексу зберігання і перевалки зрідженого вуглеводневого газу в Одеській області розпочалося у 2012 році. Майже 2 роки тривав процес збору даних та проектування Комплексу. Будівництво об’єкта було розпочато у 2015 році. Місце для комплексу було обрано відповідно до українських нормативів, до уваги бралися можливості перевантаження зрідженого газу до залізничного, автомобільного і водного транспорту.

Сьогодні Комплекс зберігання і перевалки енергоносіїв введений до експлуатації та обслуговується логістичною компанією «Вілле Форте Україна».

EСONOVATIKA
information
EСONOVATIKA

ТОВ «Еконоватика» є власником спеціалізованого перевалочного комплексу з перегрузке зрідженого нафтового газу (ЗУГ). Комплекс росташований у Ізмаїльському морському торгівельному порту України. Після введення в експлуатацію термінал переданий в оперативне управління компанії ТОВ «Віллє-Форте». Перша вагонна партія прийнята та перегружена на річне судно у серпні 2017 року. Сьогодні перед компанією ТОВ «Еконоватика» стоїть завдання з розвитку логістичного вузла з управління торгівельно-транспортними потіками ЗУГ між регіонами країн СНД, Балкан та Чорного моря.