• Кейси
  • Прес-тур для ТОВ «Завод ТЕХНО»
Прес-тур для ТОВ «Завод ТЕХНО»
Дар'я Добрунова
Дар'я Добрунова
менеджер проекту
«Ми організували прес-тур щоб презентувати журналістам перші підсумки роботи після купівлі ТОВ «Завод ТЕХНО» чеською компанією Sweetondale, провідного підприємства з виробництва теплоізоляційних матеріалів в Україні. Це була перша зустріч представників українських медіа з іноземним інвестором».
Прес-тур для ТОВ «Завод ТЕХНО»

4 липня на ТОВ ‘Заводі ТЕХНО’ (Черкаси) відбувся прес-тур, у ході якого журналісти ознайомилися з повним циклом виробництва теплоізоляційних матеріалів.

люди на екскурсії на заводі

Відвідуванню підприємства передувала прес-конференція, на якій виконавчий директор компанії Sweetondale Тихомир Лілович і генеральний директор ТОВ «Завод ТЕХНО» представили результати першого півріччя спільної роботи, розповіли про плани по розширенню ринків присутності і перспективи розвитку підприємства.

Журналісти відвідали виробничі цехи та лабораторії, де переконались у високих стандартах якості продукції.

Агентство MAINSTREAM надало послуги з прес-супроводу, акредитації журналістів і організації самого прес-туру.

Sweetondale
information
Sweetondale

Компанія Sweetondale заснована в 2012 році Гарі Аланом Штерном. Офіційна угода з купівлі компанією підприємств в Україні було завершена 16 лютого 2018 року. З цього моменту до складу компанії входить три заводи з виробництва покрівельних і теплоізоляційних матеріалів: завод з виробництва мінеральної ізоляції м. Черкаси, завод з виробництва полімерної ізоляції (екструзійний пінополістирол) в м. Кам'янське, завод з виробництва бітумно-полімерних рулонних матеріалів в м. Кам'янське.

ТОВ «Завод ТЕХНО» (м. Черкаси) – одне з найбільших підприємств з виробництва теплоізоляційних матеріалів у будівельній промисловості України.