«Я ОБІГРАЛА ЧЕМПІОНА СВІТУ З ПРЕФЕРАНСУ – ГАРІКА КОРОГОДСЬКОГО», – ПЕРЕМОЖНИЦЯ ЧЕМПІОНАТУ ПРЕФФЗВАНІЄ АЛІНА ПЛЮЩ 20 травня в ресторані «Пивна Дума» відбувся 6-й чемпіонат зі спортивного преферансу серед журналістів ПРЕФФзваніє. В суперфіналі учасники змагалися з чемпіоном світу з гри в преферанс Гаріком Корогодським.
АЛІНА ПЛЮЩ
АЛІНА ПЛЮЩ
радник юридичної фірми «Саєнко Харенко»
«Сьогодні — мій щасливий день! Я не лише стала переможницею 6-го всеукраїнського чемпіонату з преферансу серед журналістів, але й обіграла чемпіона світу з преферансу — Гаріка Корогодського. За що й отримала його книгу з чудовим дарчим написом».
ПРЕФФЗВАНІЄ 2017

За результатами суперфіналу перемогла Аліна Плющ, радник ЮФ «Саєнко Харенко». Друге місце посів Сергій Скрипник, журналіст бізнес-порталу UAprom.info. Третє - Володимир Головко, виконавчий директор СО-ОР Media.
«Сьогодні — мій щасливий день! Я не лише стала переможницею 6-го всеукраїнського чемпіонату з преферансу серед журналістів, але й обіграла чемпіона світу з преферансу — Гаріка Корогодського. За що й отримала його книгу з чудовим дарчим написом», — коментує свою перемогу Аліна Плющ.
Вперше серед гравців турніру розігрували призовий фонд, який подвоїла компанія-партнер Група «Метінвест».

«Для нас стало доброю традицією підтримувати єдиний в Україні турнір зі спортивного преферансу серед журналістів. Це чудова нагода зустрітися з колегами в неформальному оточенні за інтелектуальною грою, а також пройти майстер-клас у справжніх професіоналів. Цього року Група «Метінвест» ухвалила рішення про дворазове збільшення призового фонду, чим, сподіваюся, додала радості переможцям турніру», — зазначив Володимир Равінський, начальник управління з роботи зі ЗМІ Групи «Метінвест».

«Все ж таки 5 годин преферансу бадьорять. Вчергове не виграв, проте отримав колосальне задоволення та встиг позмагатися за одним столом із діючим і майбутнім чемпіонами», — пожартував Іван Зайцев, головний редактор Ukrainian Retail Association.
За грою в преферанс зібралися представники бізнесу, журналісти і редактори ділових і суспільно-політичних видань України, таких як ІА «РБК Україна», ІА «Українські новини», ІА «Інтерфакс-Україна», портал «UAprom.info», ТРК «Ера», «Дзеркало тижня. Україна», «ЕнергоБізнес», «Укрінформ», журнал «Публічні люди», «UA Energy», «Ukrainian Retail Association» тощо.

Програма заходу включала в себе турнір для гравців та майстер-класи для початківців, які проводили майстри міжнародного класу з преферансу Олексій Тихоновський і Вадим Дражнер. На завершення головний технолог-пивовар ресторану «Пивна Дума» Сергій Гойко провів для гостей чемпіонату екскурсію крафтовою пивоварнею.

Гра тривала 400 хвилин із дотриманням всіх норм Етичного кодексу преферансу. Регламент турніру розробляла Федерація спортивного преферансу України; турнір складався з трьох турів і суперфіналу. Суддівство здійснював головний суддя Міжнародної ліги преферансу Володимир Белун.

Чемпіонат проходив у рамках конкурсу PRESSZVANIE за підтримки Міжнародної ліги преферансу і Федерації спортивного преферансу України.

 

ПРЕФФзваніє
information
ПРЕФФзваніє

всеукраїнський чемпіонат зі спортивного преферансу серед журналістів. Захід відбувається у рамках конкурсу PRESSZVANIE з 2012 року за підтримки Міжнародної ліги преферансу та Федерації спортивного преферансу України.