MAINSTREAM ― ФІНАЛІСТ SABRE AWARDS 2020

MAINSTREAM ― ФІНАЛІСТ SABRE AWARDS 2020

Спільний проект MAINSTREAM і компанії Кернел увійшов до ТОП-5 кращих кампаній у номінації Corporate Reputation/Employee Communications.

Протягом 15-ти років SABRE Awards щорічно нагороджує компанії, які досягли найкращих результатів у Public Relations та суміжних областях. Фіналісти були відібрані з 600 претендентів, які представляють 40 країн.

Також до п'ятірки кращих увійшли такі проекти:

* Compensation 4.0 ― PwC Switzerland with Farner Consulting AG
* Drumbeat ― HSBC Commercial Banking (CMB) with WE Communications
* La Tribu - Gamm Vert (The tribe) ― Gamm Vert with Beeshake
* We Are Lidl App - Everything you need to know about Lidl ― Lidl Romania with GMP Group

Церемонія нагородження переможців була запланована на 25 травня 2020 року в Парижі, але через всесвітній карантин перенесена на невизначений термін.

Нагадаємо, що MAINSTREAM вже є володарем трьох нагород SABRE AWARDS за кращі PR-проекти:
* SABRE AWARDS EMEA 2015
за проект для шотландського віскі Grant's в Україні, який був визнаний кращою PR-кампанією в номінації RUSSIA AND THE CIS.

* SABRE GOLD EMEA AWARDS 2013
у категорії Media Relations/Corporate Media Relations за проект з компанією INTERPIPE ― «Pulse of Interpipe».

* GLOBAL SABRE AWARDS
за проект із компанією INTERPIPE ― «Pulse of Interpipe», який увійшов до списку 50-ти найкращих світових PR-кампаній за 2012 рік у номінації Industry/Manufacturing і став єдиним переможцем від України.

SABRE AWARDS
information
SABRE AWARDS

найбільший у світі міжнародний конкурс у сфері public relations, який відзначає преміями за видатні досягнення в галузі брендингу та репутаційного менеджменту. Проводиться щороку The Holmes Group – компанією, яка надає найповніший та найдетальніший аналіз глобального ринку PR та випускає рейтинг PR-компаній Global Rankings report.