• Кейси
  • 2020
  • Рівно 16 років тому відкрилися двері PR-агентства MAINSTRЕAM
Світлана Сверчкова
Світлана Сверчкова
Операційний директор MAINSTREAM
«Висловлю неоднозначну думку: кризами треба вміти насолоджуватися! Вчитися, відпочивати, спілкуватися з рідними і близькими, будувати плани і молитися за їхнє втілення. Бурі закінчуються. А ми залишаємося. Бережіть себе!».
Рівно 16 років тому відкрилися двері PR-агентства MAINSTRЕAM

Сьогодні ми стали повнолітніми. Рівно 16 років тому відкрилися двері PR-агентства MAINSTRЕAM. Коли ми стартували, ніхто не знав, що нас чекає попереду. У нас було тільки одне бажання: зробити все круто! А сьогодні, озираючись назад, для нас самих виявляється несподіванкою, наскільки довгий шлях ми вже пройшли.

Ми пережили дві економічні кризи 2008-го та 2014-го, зумівши зберегти штат із понад 30 осіб. MAINSTREAM як компанія інвестувала $7,9 млн у власні КСВ проекти. Наші проекти для клієнтів отримали визнання і в Україні, і в міжнародному співтоваристві. Ми отримали три нагороди SABRE: дві – змагаючись у регіоні EMEA, одну – за те, що увійшли до топ-50 кращих PR-проектів світу. Ми завжди цінували наших клієнтів і ніколи не знижували якості роботи.

16-річчя ми зустріли в розпал вже третьої за рахунком кризи. У нинішній ситуації я дуже рада, що команда згуртувалася, зібралася і сфокусувалася на нових проектах і розвитку самого MAINSTREAM. На подив, при тому, що багато зараз «на паузі», у нас з'являються нові клієнти, можливості і цікаві проекти.

Ми хочемо щиро побажати нашим колегам по ринку, по-перше, стійкості. Це допомагає вперто «збивати молоко в масло» у період випробувань. По-друге, лояльних клієнтів. Як у біді людина допомагає людині, бізнес може допомогти іншому бізнесу вижити. І, по-третє, любові до команди. Адже це найцінніше, що у нас є. 

Будь-яка криза тимчасова. Як сказав цар Соломон у Вічній Книзі: «Все минає, мине і це». Ми вже не раз переконувалися в цьому на власному досвіді.