Сон наяву: як топ-менеджери Кернел провели незабутню ніч у світі ілюзій
Про експертизу
Сон наяву: як топ-менеджери Кернел провели незабутню ніч у світі ілюзій

Щороку компанія Кернел, один з найбільших агрохолдингів України, проводить конференцію для топ-менеджерів Kernel Management Kickoff. На захід приїжджають сотні управлінців зі всієї країни: це унікальна і для багатьох єдина можливість побачитися з колегами з інших міст, поділитися досвідом і відчути себе однією командою. 

За останні чотири роки учасники Kernel Management Kickoff випробували на собі всі види тімбілдінга: від простих квестів до ігор на виживання. У 2020 році конференцію Kernel Management Kickoff було вирішено провести не в Києві, а в Одесі, на березі Чорного моря. Це був перший досвід і для компанії, і для нас. 

Знову здивувати людей, які «бачили все», практично неможливо. Або?

Вирішення

Якщо реальності стає недостатньо, значить відповідь потрібно шукати у світі снів та ілюзій! Саме так вирішили в команді MAINSTREAM і втілили ідею в концепті «А вам і не снилося!». 

Традиційно захід Kernel Management Kickoff складається з двох частин: офіційної конференції і командоутворюючої частини. Але цього року гостей конференції чекав сюрприз: друга частина заходу починалася рівно опівночі. 

Кілька годин очікування і гості події в піжамах і масках для сну опинилися посеред темної галявини на скелі біля Одеського узбережжя Чорного моря. У темному полі гостей зустрів ведучий у піжамі. Він запросив усіх подрімати і розповів казку на ніч. Історія насправді була підказкою до майбутнього квесту. І ось коли годинник пробив північ, поруч зі сплячими гостями виникло сяюче Місто Снів, і гра почалася. 

Всі учасники були поділені на команди. Їм потрібно було виконати дивні, лякаючі та веселі завдання. Наприклад:

 • народитися заново і перерізати пуповину;

 • зіграти мелодію, використовуючи овочі замість музичних інструментів;

 • знайти голку в стозі сіна;

 • знову здати шкільні іспити;

 • знайти вихід із замкненої кімнати з десятьма дверима.

Окрім казкових героїв на Ігрових Станціях, по території Миру Снів бродили випадкові персонажі: Кам'яний Монстр, Наполеон Бонапарт, дівчинка з фільму «Дзвінок» з мертвим снігуром, дайвер, що сидить на ванній з енергетиками і т.д.

Кожна нова отримана шестірня вела гостей все ближче до головного моменту заходу. Зібравши всі деталі, учасники отримували перепустку на «Рівень 2», де їх зустрічала сцена і концерт групи «Врємя і Стєкло».

Світ ілюзій у цифрах:
 • 1 корпоративний сон на всіх учасників

 • 200 топ-менеджерів

 • 12 команд 

 • 1 ведучий Євробачення

 • 97 помічників

 • 53 актори

 • 14 локацій з ігровими сюжетами   

 • 780 метрів огорожі

 •  90 кВт потужності

Результат

Завдяки виконаним завданням учасників Годинникар зміг полагодити будильник, який розбудив гостей і повернув у реальність. Зустрічаючи світанок з чашкою ранкової кави в руках, топ-менеджери Кернел намагалися зрозуміти, що ж сталося з ними в цю ніч. 

Kernel Management Kickoff 2020 повністю змінив уявлення про те, яким може бути корпоративний тімбілдінг. 

Концепт, кожна деталь, локація і антураж – все створювалося спеціально для топ-менеджерів Кернел – людей покоління Х з їх цінностями та уподобаннями.

Подія «А вам і не снилося!», створена в MAINSTREAM, увійшла до топ-5 міжнародного конкурсу PR-проектів SABRE Awards EMEA 2020 у номінації Corporate Reputation/Employee Communications.

І найголовніший результат: натхненні і щасливі гості нового формату заходу – розважального квесту, який тривав всю ніч.

Йдучи, багато учасників зізналися, що це була найкраща ніч в їхньому житті. Вранці, коли всі гості були доставлені в свої готельні номери, кожен отримав повідомлення: «Це був всього лише сон!».

MAINSTREAM Events. Ви відпочиваєте – ми працюємо.

Контакти для зв'язку