• Кейси
  • HENDRICK’S GIN в ретро-круїзі
MAINSTREAM ОРГАНІЗУВАЛА УЧАСТЬ HENDRICK’S GIN В ФЕСТИВАЛІ РЕТРО-КРУЇЗ 17 вересня в Києві пройшов осінній велопарад «Ретро-круїз». Шанувальники ретро-стилю проїхалися Києвом, зупинилися на чаювання 5 o'clock tea, а фініш відзначили вечіркою на даху та запуском дирижабля.
ЄВГЕНІЯ ГОЛОВІНА
ЄВГЕНІЯ ГОЛОВІНА
керівник проекту, старший PR-стратег MAINSTREAM
«Hendrick’s Gin – один з найцікавіших і найскладніших брендів. Працюючи з ним, необхідно бути водночас креативним і елегантним. «Ретро-круїз» – саме такий захід, і своєю концепцією він виділяється з-серед інших міських фестивалів. Участь Hendrick’s в «Ретро-круїзі» стала тією самою синергією, завдяки якій на заході утворилася щемлива атмосфера ретро-світу».
HENDRICK’S GIN в ретро-круїзі

У велопараді взяли участь 140 киян, а також гості зі Львова, з Одеси та Мінська.

Ввечері велопарад прибув на «Вечірку в небі: «Дирижабль Київ»». Приводом до свята стала історія київського дирижабля початку століття.

«Мало хто знає, що в 1911 році в Києві був створений перший у світі комерційний дирижабль. Автор назвав своє творіння «Київ» і переправляв пасажирів з Європейської площі до Труханова острова. Саме такі факти роблять наше місто унікальним, — прокоментувала ідеолог «Ретро-круїзу» Маріанна Факас. — Ми всім серцем любимо Київ і хочемо пам’ятати епізоди його історії, які надихають навіть через 100 років».

Вечірка пройшла на даху старовинної будівлі на Подолі, під акомпанемент звуків джазу та коктейлі від офіційного напою вечора Hendrick's Gin – найбільш «unusual» у світі. Під час вечірки в небі ширяла модель дирижабля «Київ», а кульмінацією став розіграш міського велосипеда Streetster і запуск повітряних кульок гостями свята.
В рамках фестивалю було організовано участь Hendrick’s Gin – медіависвітлення, участь «амбасадорів» бренду в велопробігу, оформлення локації та контроль за роботою зони бренду.

Підтримку проекту було організовано в рамках абонентського обслуговування компанії William Grant & Sons.

Hendrick's Gin
information
Hendrick's Gin

Шотландський джин родини William Grant & Sons. Виробляється малими партіями з 1999 року. Напій має унікальну еклектику, а розливають його у фірмові непрозорі «аптечні» пляшки. В букеті напою — квіти, фрукти, насіння ялівцю та коріандру. А особливим смак м’якого джина Hendrick's роблять ноти болгарської троянди й огірка.