• Новини
  • Презентація Системи енергоефективності України
Джордж Крістодореску
Джордж Крістодореску
Директор проекту «Реформи в сфері енергоефективності в Україні»
«Створення системи енергоефективності України, її якісна оцінка і аналіз – основа енергетичної безпеки України».
Презентація Системи енергоефективності України

11 вересня агенство MAINSTREAM допомогло провести Презентацію Системи енергоефективності в рамках проекту «Реформи енергоефективності в Україні». Команда MAINSTREAM забезпечила захід інформаційною та технічною підтримкою.

На Презентації відбулося вручення першого енергетичного сертифікату, який складався на підставі проведення тестового енергоаудиту двох житлових будинків. Сертифікат містить енергетичні характеристики і заходи по технічному удосконаленню будівлі. Наявність цієї інформації визначає подальші кроки для енергоефективної модернізації будинку.

Енергетичний кластер Giz Україна
information
Енергетичний кластер Giz Україна

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує Україну за дорученням Федерального уряду Німеччини на шляху демократичних перетворень з 1993 року.  Наразі понад 350 національних та іноземних фахівців представляють GIZ орієнтовно у 20 населених пунктах України. Крім того, понад 30 інтегрованих та реінтегрованих експертів працюють безпосередньо в українських органах управління, торгово-промислових палатах, університетах та неурядових організаціях. З 2009 року GIZ має бюро в Києві.