• Кейси
  • Презентація Системи енергоефективності України
Джордж Крістодореску
Джордж Крістодореску
Директор проекту «Реформи в сфері енергоефективності в Україні»
«Створення системи енергоефективності України, її якісна оцінка і аналіз – основа енергетичної безпеки України».
Презентація Системи енергоефективності України

11 вересня агенство MAINSTREAM допомогло провести Презентацію Системи енергоефективності в рамках проекту «Реформи енергоефективності в Україні». Команда MAINSTREAM забезпечила захід інформаційною та технічною підтримкою.

На Презентації відбулося вручення першого енергетичного сертифікату, який складався на підставі проведення тестового енергоаудиту двох житлових будинків. Сертифікат містить енергетичні характеристики і заходи по технічному удосконаленню будівлі. Наявність цієї інформації визначає подальші кроки для енергоефективної модернізації будинку.

Реформи енергоефективності в Україні

Енергетичний кластер Giz Україна
information
Енергетичний кластер Giz Україна

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує Україну за дорученням Федерального уряду Німеччини на шляху демократичних перетворень з 1993 року.  Наразі понад 350 національних та іноземних фахівців представляють GIZ орієнтовно у 20 населених пунктах України. Крім того, понад 30 інтегрованих та реінтегрованих експертів працюють безпосередньо в українських органах управління, торгово-промислових палатах, університетах та неурядових організаціях. З 2009 року GIZ має бюро в Києві.