• Кейси
  • Event-супровід Delegation of the EU
Агентство MAINSTREAM виграло тендер на Event-супровід Delegation of the European Union to Ukraine Ми будемо працювати над популярізацією Європейського Союзу в Україні.
Олег Яцура
Олег Яцура
Івент директор
«2018 рік у Європі оголошено роком Європейської культурної спадщини, а в Україні – роком Української культурної спадщини. Одне з основних наших завдань – робота з різними ЦА в усіх областях України, робота для формування розуміння того, що у нас спільного з Європою у сфері культури, і є основною ціллю нашої роботи у 2018 році.»
Event-супровід Delegation of the EU

Проект допоможе продемонструвати позитивну взаємодію ЄС та просувати цінності та зобов'язання ЄС з взаємодії з Україною у сфері культури та спорту. Він допоможе забезмечити синергію між різними ініціативами ЄС завдяки підходу «народ народу». Він допоможе людям поширювати інформацію про проекти ЄС та переваги від участі у них.

Учасники культурних та спортивних заходів дізнаються більше про іншу деяльність ЄС та про те, як долучитися до неї. Вони можуть отримати більше безпосередніх можливостей поділитися своїми поглядами, встановити більше контактів та поспілкуватися під час заходів в межах проекту.

Поділ цінностей ЄС та інформування української аудиторії про існуючи та майбутні ініціативи створить відчуття загальної історичної, культурної та спортивної спадщини з європейськими партнерами.

Європейський Союз
information
Європейський Союз

Складається з 27 стран-участниць, які вирішили поступово об'єднати свої ноу-хау, ресурси та долі. Разом на протязі 50-річного періоду розширення вони створили зону стабільності, демократії та сталого розвитку, збереження культурного різноманіття, терпимості та індивідуальні свободи. Європейський Союз прагне ділитися своїми досягненнями та своїми цінностями з країнами та народами за його межами.