Новий рік 26 грудня 2016 року івент-команда MAINSTREAM спільно з PR-відділом корпорації «Біосфера» провела новорічну вечірку Crystal Party для головного офісу компанії. В основі концепції свята лежить крапля роси, що замерзла, - символ корпорації «Біосфера». Наявність кристалів простежувалася в стилістиці та програмі заходу.
Олег Яцура
Олег Яцура
Івент-директор MAINSTREAM
«Приємно бачити задоволені обличчя учасників на твоєму заході. А дівчата на подіумі – взагалі молодці. Вони достойно відпрацювали показ, жодного разу до того не вийшовши на подіум».
Crystal Party

Ізюминкою вечора став модний показ вбрання, виготовленого з продукції компанії. Над створенням образів – від ідеї до аксесуарів – працювали співробітники, які щодня мають справу з продукцією. Це дозволило глянути на товари компанії з іншого, несподіваного боку.

«Дякуємо івент-команді MAINSTREAM за допомогу в організації свята, - зазначила івент-менеджер корпорації «Біосфера» Людмила Новицька. – З ними завжди легко і просто. І що найголовніше - креативно і відповідально!»

 

КОРПОРАЦІЯ «БІОСФЕРА»
information
КОРПОРАЦІЯ «БІОСФЕРА»

найбільший виробник і дистриб’ютор товарів для дома і особистої гігієни. Компанія з багатомільйонним обігом займає ключову позицію в Україні та входить до числа найбільших у СНД. Працює з 1997 року.