• Новини
  • Благодійна акція для дитячих будинків
Альянс Енерго Трейд та MAINSTREAM організували благодійну акцію для дитячих будинків Київської області
Наталья Жилінкова
Наталья Жилінкова
старший стратег
«У розробці та підготовці благодійної акції Альянс Енерго Трейд ми прагнули допомогти клієнту бути ефективним благодійником. Тому вибрали такі орієнтири, як реальні матеріальні потреби та позитивні емоцій».
Благодійна акція для дитячих будинків

Передусім, разом із представниками Альянс Енерго Трейд було здійснено робочій візит до дитячого будинку у смт. Рокитне (Київська область) та центру соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Біла Церква.

Особисто познайомившись із керівниками, випускниками та їхніми умовами проживання, ми оцінили, якої актуальної допомоги вони потребують.

У співпраці із представниками клієнта було реалізовано закупівлю та доставку технічного обладнання, ліжок, матраців, диванів, стільців, посуду, одягу та іншого майна.

Через тиждень, окрім матеріальних цінностей, ми привели свято для дітей.

Команда об’єднала навколо події спеціалістів, які подарували дітям безліч приводів для радості. На веселощі завітали: тревел-фургончик з морозивом, артист з авторським шоу мильних бульбашок, відомий фотограф. Останній супроводжував свято та зробив фотосесію кожної дитини для портфоліо виховного закладу. Також було організовано розважальну програму із водними іграми. Приємним завершенням дитячого святкування став солодкий стіл та приготовлений власноруч гриль.

Діти зізнались, що ми їх ощасливили. У відповідь на ці позитивні емоції, наш клієнт щасливіший вдвічі!