• Новини
  • «Фантастичні звірі та де їх шукати» для Hendrick's Gin
17 листопада компанія Mainstream організувала спеціальний захід для Hendrick's Gin у Hendrick's Bar – вечірку на честь прем’єри фільму “Фантастичні звірі та де їх шукати”.
Євгенія Головіна
Євгенія Головіна
PR-стратег, керівник проекту
«Hendrick's gin – один з найцікавіших, проте найскладніших брендів. Обираючи концепцію позиціонування необхідно бути водночас креативним і елегантним, аби дотримати відчуття міри. Почувши про прем’єру фільму «Фантастичні звірі та де їх шукати», ми зрозуміли, що це саме те, що нам потрібно. Так і з’явилася вечірка Add Some Magic в Hendrick's Bar – це була чудова нагода відчути себе частинкою незвичайного світу»
«Фантастичні звірі та де їх шукати» для Hendrick's Gin
На гостей чекало повне занурення в чарівний світ, перегляд прем’єри фільму в кінотеатрі, костюмована вечірка Add Some Magic у Hendrick's Bar, “знайомство” з головним героєм фільму та тематичні коктейлі на основі Hendrick's Gin. Тон вечірці було задано особливим дрес-кодом — гості відтворили образи у стилістиці 20-30-х років ХХ сторіччя та улюблених героїв Всесвіту Гаррі Поттера. 
 
Вечірка стала продовженням серії тематичних заходів, що проводились у Hendrick's Bar спільно з Hendrick's Gin впродовж року. За новинами слідкуйте на сторінці бару в Facebook https://www.facebook.com/hendricksbar/ 
 
Захід організовано компанією Mainstream Communication & Consulting у рамках абонентського PR-обслуговування компанії William Grant & Sons.
 
Hendrick's Gin
information
Hendrick's Gin

шотландський джин родини William Grant & Sons. Виробляється невеликими партіями з 1999 року. Напій наділений унікальною еклектикою та бутилюється у фірмові непрозорі “аптекарські” пляшки. В букеті аромату напою — квіти, фрукти, насіння ялівцю та коріандру. А “особливим” смак м’якого Hendrick's джина роблять ноти болгарської троянди та огірка.