У ніч на 17 листопада в делікатес-маркеті Le Silpo компанія Mainstream організувала зустріч Винного нового року. Всі гості та представники ЗМІ разом зі своїми друзями і партнерами відчули справжню атмосферу свята молодого вина Beaujolais Nouveau.
Мадам Ізабель Дюмон
посол Франції в Україні
«Сьогодні ввечері ми всі разом відкриваємо новий сезон Beaujolais Nouveau. Французи люблять це свято і чекають його цілий рік. Beaujolais Nouveau прибуло! З новим Винним роком!»
LE BEAUJOLAIS EST ARRIVE!
Присутні поринули в атмосферу французької Бургундії, стали частиною традиційного викочування бочок з молодим вином під вигуки «Le Beaujolais est arrive!» («Божоле прибуло!») і насолодилися прекрасним смаком молодого вина. Почесним гостем вечора став Грегуар Оппено, генеральний директор Maison Trenel, невеликої сімейної негоціантской компанії на півдні Бургундії.
 
Він розповів про метод традиційної винної ферментації, який використовує будинок Maison Trenel при виготовленні Beaujolais Nouveau. Грегуар Оппено зазначив, що дуже радий популяризувати традиції і свята Франції в Україні разом з ексклюзивним партнером в особі Le Silpo.
 
Рівно опівночі під радісні вигуки «Le Beaujolais Nouveau est arrivé!» («Божоле нуво прибуло!») гості зустріли Винний новий рік і відкрили першу пляшку Maison Trenel Beaujolais Nouveau 2016.