Івент-департамент компанії Mаinstream організував корпоративний захід для 130 співробітників компанії Кернел з різних регіонів України.
Олег Яцура
Олег Яцура
Івент-директор
«Особливістю цього заходу стало надання першокласного конференц-сервісу посеред лісу, а потім різка зміна загального настрою аудиторії на ігрове. Думаю, що нам це вдалося. Приємно, що компанія Кернел вже не перший раз довіряє нам рішення таких нестандартних завдань.»
Mission Possible
Так званий kick-off івент з підбиттям підсумків і планами на наступний рік складався з трьох частин: конференції, тімбілдінга і вечірньої програми.
 
Спеціально для цього заходу з нуля побудували майданчик посеред лісу: встановили тент з необхідним конференційним обладнанням і зробили ігрові зони зі шпигунською тематикою для командоутворення.
 
Лейтмотивом усього заходу стали вісім професійних принципів роботи компанії Кернел, які простежувалися в кожному завданні. Фінальна вечірка пройшла в легкому кавуновому стилі, якому також відповідав і дрес-код гостей.
Кернел
information
Кернел

провідна диверсифікована агропромислова компанія в Україні та Росії. Експортуючи щорічно близько 6 мільйонів тонн сільськогосподарської продукції, Кернел є найбільшим постачальником соняшникової олії і шроту на міжнародний ринок і одним з найбільших експортерів зернових з чорноморського регіону. Компанія входить в ТОП 10 світових агрокомпаній.