• Кейси
  • PR-супровід компанії DEAC в Україні
Світлана Сверчкова
Світлана Сверчкова
керуючий директор
«Послуги компанії DEAC несуть велику користь для безпеки і розвитку бізнесу в Україні. Доступність таких послуг і використання європейських дата-центрів українськими компаніями відіграє значну роль для розвитку економіки країни. Наша компанія докладе всіх зусиль для забезпечення постійного і корисного присутності компанії DEAC в інформаційному полі України»
PR-супровід компанії DEAC в Україні
До клієнтів Mainstream Communication & Consulting приєднався ще один міжнародний бренд — європейський оператор дата-центрів компанія DEAC. Mainstream представлятиме інтереси компанії DEAC перед ЗМІ, та буде здійснювати інформаційний супровід діяльності компанії в Україні.
 
Свого часу, розумні інвестиції в IT-інфраструктуру дозволили компаніям Балтії успішно інтегруватися в європейський ринок. Використання хмарних технологій дозволить підвищити безпеку, інноваційність та економічність українських компаній, що сприяє зростанню їх конкурентоспроможності на внутрішньому і зовнішніх ринках.
 
"Економічні та політичні умови бізнес-середовища в Україні посилюють потребу у використанні послуг європейських дата-центрів", — коментує Андріс Гайлітіс, СЕО компанії DEAC. — «Не дивлячись на помітне зростання обізнаності українських компаній про можливості хмарних технологій, все ще очевидним залишається недостатність інформації про послуги європейських дата-центрів, рівень надійності даних і безперебійності надання послуг».
DEAC (www.deac.eu)
information
DEAC (www.deac.eu)

один з найбільших в Північній Європі незалежних операторів дата-центрів, надає безпечні послуги дата-центрів більше 2500 клієнтам з усього світу. З 1999 року бізнес DEAC орієнтований на надання повного спектру послуг дата-центрів, починаючи від запитів клієнтів і закінчуючи спеціально розробленими ІТ-рішеннями. Підприємство керує двома фізичними дата-центрами в Ризі з 300 стійками серверів і ще 400 на наступному етапі, а також пунктами присутності (POP) в Лондоні, Франкфурті, Амстердамі, Москві та Києві. DEAC пропонує широкий спектр ІТ-рішень, що дозволяє клієнтам захищати свій бізнес і досягати оптимального скорочення витрат, аналізуючи потреби бізнесу відповідно до стратегії підприємства і його довгостроковим бізнес-цілям.