• Новини
  • The Balvenie DCS Compendium Chapter 1 та The Balvenie 50YO
Захід об'єднав фінал фотопроекту "Balvenie долі", презентацію колекції The Balvenie DCS Compendium Chapter 1 і The Balvenie 50 YO 1двох релізів колекційного віскі.
Дмитро Черкашин
Дмитро Черкашин
бренд-амбасадор The Balvenie в країнах СНД
«Протягом півроку ми, в Україні і в декількох країнах СНД, розповідали історії майстрів високого класу, тих, хто сьогодні робить унікальні вироби своїми руками. Ми, як ніхто краще, розуміємо важливість збереження і розвитку ремесел, адже віскі The Balvenie —це самий рукотворний віскі в світі. Завдяки праці майстрів дистелерії та самого Девіда, кожен новий реліз віскі The Balvenie отримує ще більш багатий смак. The Balvenie DCS Compendium і The Balvenie 50 YO — кращі тому докази»
The Balvenie DCS Compendium Chapter 1 та The Balvenie 50YO
Протягом шести місяців на сайті Buro247.ua були опубліковані чотири фотоісторії авторства Олега Яцури, кожна з яких розповідає про майстрів з України та зарубіжжя.
 
Героєм першої став Сергій Семенов, засновник бренду WOODSTOCK Guitars.  

Woodstock

Другим — Джанлука Ісайя, онук засновника і глава преміального чоловічого бренду ISAIA Napoli. 

ISAIA

Третій герой — скульптор Вахан Авакян, засновник бренду VAHAN AVAKIAN. 

Vahan Avakian

 

Четвертим героєм стала Катерина Самокиш, дизайнер і співзасновник бренду прикрас SAMOKISH. 

Samokish

В рамках підбиття підсумків проекту була проведена презентація The Balvenie DCS Compendium і віскі 50-ти річної витримки The Balvenie 50 YO. Гостям про унікальні релізи розповів бренд-амбасадор The Balvenie в країнах СНД Дмитро Черкашин.Четвертым героем стала Екатерина Самокиш, дизайнер и сооснователь бренда украшений SAMOKISH.

 

The Balvenie
information
The Balvenie

Дистелерія The Balvenie є частиною сімейної компанії William Grant & Sons. William Grant & Sons Ltd — незалежне шотландське сімейне підприємство з виробництва віскі та інших категорій міцних напоїв. Компанія була заснована в 1887 році Вільямом Грантом й досі його нащадки керують виробництвом. Компанія є лідером сегменту виробників шотландського віскі, що продовжують традиції сімейного бізнесу.  Детальніше про віскі The Balvenie читайте на офіційному сайті https://www.thebalvenie.com/