Компанія Mainstream Communication & Consulting провела прес-тур на винокурні виробника елітного алкоголю William Grant & Sons, що розташовані в Даффтаун, Шотландія. Учасниками прес-туру стали сім журналістів з п'яти країн СНД.
Євгенія Головіна
Євгенія Головіна
менеджер проекту
«Для нас прес-тури — це в першу чергу можливість зав'язати стосунки з журналістами в неформальній обстановці. Ми ніколи не беремо ні з кого обіцянок і не підписуємо дисклеймери щодо подальшого виходу публікацій. Продумавши до деталей маршрути і програму, зацікавивши пресу активностями, про які неможливо не розповісти, і провівши з журналістами купу часу в аеропортах, автобусах, за вечерями і не за одним келихом віскі публікації з'являються самі собою»
І знову до Шотландії
Під час поїздки журналісти змогли ознайомитися з такими брендами, як Glenfiddich і The Balvenie, вивчити етапи виробництва винокурень, взяти участь в процесі створення віскі та продегустувати рідкісні версії продукції брендів прямо з бочок.
 
В рамках програми міжнародна команда відвідала один з найромантичніших замків Шотландії. У ньому вже мінімум чотири століття проживає сім'я Макферсон-Грантів. Ну і, звичайно ж, не обійшлося без походу по барах Единбурга, що стало тріумфальним закінченням прес-туру.