• Новини
  • Визначено переможців 5-го чемпіонату ПРЕФФзваніе
23 липня в караоке-ресторані Svoi Vocal Hall відбувся п'ятий турнір із спортивного преферансу серед журналістів ПРЕФФзваніе.
Денис Безлюдько
Денис Безлюдько
заступник гендиректора ІА РБК Україна
«Якщо раніше я тільки підозрював, то тепер я впевнений, що я мегакрутий. У турнірах ПРЕФФзваніе беру участь з самого початку. Перший чемпіонат завершив на третьому місці, ювілейний п'ятий – на першому. Виграти цього разу було непросто. Кожен новий тур давався із більшим навантаженням. Мало не посивів. Після закінчення фіналу навіть не відразу зрозумів, що виграв. У цілому, рівень гравців стає сильнішим, з'являються нові обличчя. Це означає, що проект розвивається у правильному напрямку. Окреме спасибі хочеться сказати спонсорам та організаторам. Без фінансової підтримки перших та ініціативи других, цей турнір не був би настільки стильним.»
Визначено переможців 5-го чемпіонату ПРЕФФзваніе

За результатами суперфіналу переможцями стали:

  1. Денис Безлюдько, ІА РБК Україна;
  2. Олександр Москаленко, портал Ukrainian Retail Association;
  3. Аліна Плющ, ЮФ Sayenko Kharenko.

У суперфіналі чемпіонату фіналісти змагалися із Президентом Федерації Спортивного преферансу України – Валерією Рімек.

За грою в преферанс зібралися журналісти і редактори ділових та суспільно-політичних видань України, таких як ІА РБК Україна, ІА Українські новини, ІА Інтерфакс-Україна, портал Retail Community, Радіо Вести, ТРК Ера, газета “Дзеркало тижня. Україна”, журнал “Публічні люди”, FinMaidan, ABCnews, UA Energy, 5 канал та інші.
“Ми щороку підтримуємо Всеукраїнський турнір з преферансу серед журналістів ПРЕФФзваніе. Це прекрасна можливість зібрати кращих представників професії в неформальному оточенні та поспілкуватися за інтелектуальною грою. Завдяки PREESSZVANIE такі зустрічі вже стали традиційними, причому щороку вони збирають все більшу кількість людей”, – зазначив Володимир Равінскій, ачальник управління по роботі зі ЗМІ Групи Метінвест.

Захід включав в себе турнір для гравців, а також навчальні майстер-класи для початківців, які провели майстри міжнародного класу з преферансу Олексій Тихоновський та Сергій Михайловський.

Гра тривала 400 хвилин із дотриманням всіх норм Етичного Кодексу преферансу. Регламент Турніру був розроблений Федерацією Спортивного преферансу України й складався із 3-х турів та суперфіналу. Суддівство здійснював Головний суддя Міжнародної Ліги преферанс – Володимир Белун.

Чемпіонат проходив в рамках конкурсу PRESSZVANIE, за підтримки Міжнародної Ліги преферансу та Федерації Спортивного преферансу України.

Фотографії з Чемпіонату можна переглянути на facebook-сторінці PRESSZVANIE.