• Кейси
  • Ultimate Bartender Championship by Monkey Shoulder
3 березня 32 кращих бартендера та міксолога країни взяли участь в українському етапі конкурсу Ultimate Bartender Championship by Monkey Shoulder. За результатами міжнародного конкурсу був обраний кращий бартендер країни.
Ultimate Bartender Championship by Monkey Shoulder

Продемонструвавши майстерність різних аспектів роботи бармена, троє учасників отримали квиток до фіналу - кожен мав приготувати та подати 8 коктейлів за 5 хвилин. Результати фіналістів будуть занесені до шкали глобального рейтингу, де вже змагаються найкращі бартендери США, Малайзії, Філіппін, Сінгапуру, Росії та Індонезії.

Переможцем став Сергій Алексєєв, Parovoz Speak Easy. Він вирушить у подорож до Шотландії на винокурні, що виробляють віскі, які входять до купажа Monkey Shoulder.

На after party конкурсу відповідальною за танцювальні ритми була Даша Коломієць. Не обійшлося і без спеціальної коктейльної карти на основі Monkey Shoulder. Спеціальними гостями за стійкою стали Дін Каллан, глобальний бренд-амбасадор віскі Monkey Shoulder й бармен лондонського бару Milk & Honey, Стюарт Хадсон, лондонський міксолог й засновник консалтингової компанії в барній сфері та Олександр Кузнєцов, бренд-амбасадор William Grant & Sons в СНД.

«Якщо поставити собі питання, чи варто брати участь у конкурсах для барменів, - однозначно, варто. По-перше, це можливість познайомитися з українськими колегами. По-друге, перевірити свої сили і те, на що ти здатний. І, по-третє, завдяки конкурсу можна відвідати нову країну, і це круто!», - прокоментував переможець чемпіонату Сергій Алексєєв.
«Ultimate Bartender Championship by Monkey Shoulder - це конкурс, спрямований, перш за все, на перевірку здібностей. Кожен бартендер повинен володіти певними уміннями - від цього залежить успішність самого бару. Тому ми тестуємо їх по повній, але, найважливіше, ми дивимося, щоб бартендер отримував задоволення від своєї справи, адже настрій задає атмосферу та поширюється на гостей. В Україні конкурс пройшов просто чудово. Вважаю, ми зробили крок назустріч тому, щоб українські бармени та бари стали відомі по всьому світу», - поділився глобальний бренд-амбасадор Monkey Shoulder Дін Каллан.

Захід організовано агентством у рамках абонентського PR-обслуговування компанії William Grant & Sons.

Monkey Shoulder
information
Monkey Shoulder

тріпл молт віскі компанії William Grant & Sons. У рецептурі - поєднання солодів трьох кращих винокурень Спейсайду: Glenfiddich, Balvenie і Kininvie. Віскі дозріває у бурбонних бочках з американського дуба і розливається у дизайнерські пляшки, прикрашені трьома латунними мавпочками, які символізують три компонента. Monkey Shoulder вважається універсальним віскі для будь-якої вечірки - він прекрасно проявляє себе як в коктейлях, так і в чистому вигляді.