Едуард Бахуринський
Едуард Бахуринський
генеральний директор William Grant & Sons в СНД і Росії
«Концепція віскі Grant's полягає в тому, щоб висловити подяку людям, які повірили, підказали щось хороше в складний момент, з ким ми можемо поділитися успіхом. Хештег #IOU означає «я завдячую тобі» — це те, що ми можемо висловити нашим друзям за підтримку. Сьогоднішня премія може вважатися втіленням подяки — ми віримо, що всі учасники, молоді та амбітні, досягнуть в майбутньому великих успіхів»
Grant's Золотий Аристократ

В клубі Atlas відбувся фінал премії «Grant's Золотий Аристократ». Премію заснували за ініціативи Mainstream у партнерстві з радіо «Аристократи» для бренду шотландського купажованого віскі Grant's.

Кращі проекти оцінювали в п'яти номінаціях авторитетне журі разом з відкритим голосуванням на сайті конкурсу. Перше місце посів проект Prometheus і отримав головний приз — поїздку до Шотландії на офіційну вечерю з одним із власників компанії William Grant & Sons.

Церемонія нагородження зібрала найбільш творчих представників культури, економіки, техніки, IT, музики та ресторанного бізнесу. Переможцями у номінаціях стали: Наука — EdEra, IT— Вертоліт Scout, Культура і музика — Христина Соловій, Сфера послуг — Мурахи, Ремесла — WOODWERK. Фольклорний проект Правиця отримав спеціальну премію «Найкраще починання» від радіо «Аристократи».

На гала-вечорі глядачі та журі висловили свою вдячність авторам проектів, яким варто сказати #IOU. Захід відвідало більше сотні гостей, серед яких: телеведучі В'ячеслав Соломка та Дарина Коломієць, видавець Дана Павличко, мистецтвознавець Катя Тейлор і засновниця ювелірного бренду Sova Яна Бучко.

Захід організовано компанією Mainstream в рамках абонентського PR-обслуговування компанії William Grant & Sons.