Гліб Простаков
головний редактор «Репортер» у 2014-2015 роках
«Серйозні тексти перестали читати. Серйозні пости у Facebook не лайкають, і не роблять перепост. Ми маємо суцільну скандалізацію журналістики. Я не за скандальні тексти. Я за конкуренцію видатних текстів. Журналіст повинен думати про якість свого матеріалу, а потім вже про його вплив»
Best Media Practices

19 листопада відбулась конференція для медіа-спільноти країни «Best Media Practices». Це перша всеукраїнська конференція в рамках конкурсу для журналістів PRESSZVANIE.

Дванадцять авторитетних журналістів, редакторів та медіаменеджерів поділилися з гостями своїм досвідом, знаннями та історіями впливу в професійний діяльності.

Журналісти розповіли, як їх матеріали змінювали долі окремих людей: політиків та простих громадян. Відомі медіаменеджери згадали, як зароджувалися нові проекти за їх участі, з якими викликами та труднощами вони зіткнулися і як їх долали.

Спеціальним гостем конференції було запрошено Андрія Васильєва, шеф-редактора ВД «Коммерсантъ» 1999-2011, головний редактор «Коммерсантъ Украина» 2005-2006, продюсер проекту «Гражданин Поэт», володар премії «За внесок у розвиток журналістики» конкурсу PRESSZVANIE.
«Журналістський вплив формується шляхом задоволення попиту людей на якісну інформацію», — спеціальний гість конференції Андрій Васильєв.

В 11-му сезоні конкурсу PRESSZVANIE планується ряд заходів для журналістів та представників бізнесу. Слідкуйте за новинами на сайті та на сторінці в Facebook.