• Новини
  • Mainstream тримає лідерські позиції на ринку PR-послуг
Світлана Сверчкова
Світлана Сверчкова
керуючий директор
«Більша частина наших проектів реалізується не в Україні, а в Європі, саме тому рейтинг може дати лише часткову оцінку агентства за компетенціями. Шкода, що організатори не пишуть про методологію оцінювання та експертів, які її проводили. Думаю, що ця інформація теж була б корисна гравцям ринку»
Mainstream тримає лідерські позиції на ринку PR-послуг

За підсумками експертного опитування, що проводилось Українським інститутом аналізу та менеджменту політики (ІАЦ УІАМП) було опубліковано рейтинг. Його присвятили вивченню PR-агентств України в сегментах бізнесу та політики. Згідно з результатами дослідження, Mainstream Communication & Consulting впевнено тримає лідерські позиції.

У дослідженні брали участь 10 компаній, які увійшли до рейтингу з оцінки білінгів за 2014 рік. У рамках опитування 50 авторитетних експертів політичного та бізнес PR, а також медіа експерти мали змогу проаналізувати галузь та її гравців. Респондентам запропонували для оцінки 10-бальну шкалу та вибірку агентств у розрізі обізнаності щодо ключових компетенцій. Замір проводився у трьох площинах: оцінка балансу компетенцій в парах «Політика» — «Бізнес», «Стратегія» — «Тактика», а також за окремими функціональними напрямками.

Наше агентство посіло друге місце рейтингу. Як зазначають автори:«агентство володіє компетенціями, яких не мають інші гравці на ринку. Mainstream Communication & Consulting також відзначили як найбільш інноваційне, результативне, професійне та готове до співпраці агентство. Що ж стосується нішевих активностей, то в event-сегменті та сегменті Media RelationsMainstream має найвищі оцінки.