• Новини
  • Відбувся запуск нового шотландського віскі Grant's 8
Відбувся запуск нового шотландського віскі Grant's 8

У ресторані BEEF Meat & Wine відбувся запуск нового релізу Grant's 8 – шотландського купажованого віскі восьмирічної витримки. Спеціальним гостем вечірки став глобальний бренд-амбасадор Grant's Роб Алансон (Rob Allanson) — розповівши про продукт, він запросив присутніх продегустувати реліз наосліп. З ініціативи Grant's, за місяць до запуску, був організований конкурс У Шотландію з Grant's 8. Переможець, що був визначений випадковим шляхом на фіналі під час вечірки, зовсім скоро відправиться у захоплюючу подорож до батьківщини бренду.

15 жовтня у ресторані BEEF Meat & Wine відбувся запуск нового релізу Grant's 8 в Україні. Купажований віскі восьмирічної витримки від найстарішої сімейної винокурні Шотландії обіцяє стати фаворитом серед цінувальників Grant's. 
 
Спеціальним гостем вечірки став глобальний бренд-амбасадор Роб Алансон (Rob Allanson) – він розповів про переваги напою, його вкусові якості, поділився секретами та трендами споживання віскі. Гостям була запропонована дегустація найкращих релізів Grant's, серед яких Grant's Ale Cask (довитриманий у бочках з під елю), Grant's Sherry Cask (довитриманий у бочках з під хересу) та, звісно ж, Grant's 8. Щасливчики, що відгадали релізи наосліп , отримали сертифікати на два авторських коктейлі на основі Grant's 8 від шеф-бармена Beef Елі Михайленко. 
 
У рамках заходу видбувся фінал конкурсу  У Шотландію з Grant's 8, ініційований брендом за місяць до запуску напою. На протязі конкурсу користувачі Facebook та Instagram викладали у мережу фотографії предметів, які утворюють вісімку, з хештегом #G8ua. Серед більш ніж 300 нестандартних інтерпретацій 15 війшли до шорт листа та були представлені на презентації. Із усіх фіналістів Роб Алансон шляхом сліпого жеребкування обрав переможця, чарівну Марину Гепу, яка була нагороджена головним призом — подорожжю до Шотландії. 
 
На презентації якість та смак напою оцінили більш ніж 50 гостей, серед яких кулінарний експерт Сергій Калінін, телеведучий Вячеслав Соломка, гастроблогери та представники ректоранної індустрії України. 
 
Я щиро вірю, що Grant's представляє кращу лінійку блендів у індустрії шотландського віскі – було приємно зустріти спільнодумців на заході. Grant's 8 – це особливий реліз та його презентація вимагала саме такої привітної атмосфери, — прокоментував глобальний бренд-амбасадор Роб Алансон.
 
Головний приз – подорож до Шотландії – видкриє переможцю країну благородних просторів, вільного духу та титулованого віскі сім'ї William Grant & Sons.  
  
Роб Алансон (Rob Allanson) – глобальний бренд-амбасадор бренду Grant's. Перш ніж отримати посаду, Роб був редактором легендарного журналу Whisky Magazine. Завдяки майже десятирічному досвіду праці в індустрії віскі, Роб отримав посаду Голови конкурсів World Whiskies Awards та Independent Bottlers’ Challenge, а також судді першого конкурсу American Craft Spirits Association. Тепер Роб став частиною команди старішої сімейної компанії з виробництва шотландського віскі та готовий ділитися своїм досвідом з цінувальниками всього світу.
Grant's 8
information
Grant's 8

новий продукт старішої винокурні Шотландії William Grant & Sons. Купажований віскі восьмирічної витримки заслуговує особливої уваги – завдяки підвищенню стандартного строку витримки на 5 років, напій наділений особливим м'яким смаком. Grant's 8 наповнений ароматом зеленого яблука, пряної ванілі та тонкими димними нотами. Багатий солодовий смак розкривається у своєму післясмаку солодкістю та пряними деревинними нотами.