Rock The Nation by Tullamore D.E.W

11 липня відбувся фінал правильного музичного конкурсу Rock The Nation на Арт-Заводі «Платформа» (Київ). Конкурс, що проходив з ініціативи віскі Tullamore D.E.W* та за підтримки ПРОСТО РАДІ.О**, задав новий напрям розвитку української поп-рок музики. Переможцем стала група US, яка отримала головний приз: ротацію 3-х пісень на ПРОСТО РАДІ.О, прем’єру альбому в ефірі радіостанції та його презентацію в одному з клубів столиці.

Конкурс Rock The Nation було організовано з ініціативи Mainstream для ірландського віскі Tullamore D.E.W за підтримки ПРОСТО РАДІ.О. Протягом чотирьох місяців бажаючі надсилали відео своїх виступів на офіційну вебсторінку для голосування, за результатами якого проводилися відбірні тури у п’яти містах країни, де визначалися фіналісти конкурсу.

Фінал пройшов на спеціальній сцені Rock The Nation у рамках фестивалю Atlas Weekend, де на одному рівні з хедлайнерами фестивалю (Бумбокс, Крихітка, Jamala, Pianoбой, Ассаі та ще понад 20 відомих сучасних виконавців) свої композиції представили молоді українські поп-рок гурти. Суддями фіналу виступили представники українського шоу-бізнесу: продюсер ПРОСТО РАДІ.О Андрій Шабанов, продюсер Бумбокс Олексій Согомонов, перший продюсер ОЕ Віталій Климів, муз. оглядач Cultprostir Ігор Панасов та телерадіоведучий, ведучий хіт-параду Золотий Грамофон Нікіта Добринін.

«Підтримка молодих музичних колективів – важлива складова розвитку української культури. В основі бренду Tullamore D.E.W лежать свобода, творчість та бунтарський дух, тому розвивати музичну культуру – це майже наше покликання», – прокоментував Дмитро Кривошей, регіональний менеджер William Grant and Sons в СНД.

Головний приз – прем’єра авторського альбому, ротація трьох пісень в ефірі та презентація дебютного альбому в столице – допоможуть молодому гурту закріпитися в українській рок-поп музиці.

*ПРОСТО РАДІ.О – одна з найстаріших радіостанцій України, що існує в ефірі з 1994 року. За більш ніж двадцятирічну історію радіостанція не зрадила своїй назві та цінностям. Вона дала поштовх багатьом українським музикантам, та продовжує дотримуватися принципу «Підвищуємо музичні стандарти з 1994-го року». Музика ПРОСТО РАДІ.О – це, перш за все, історія рок музики на перетині століть. Головні хіти 90-х уміло поєднуються з музикою 2-х десятиріч 21 століття. Трендові музичні новинки в ефірі радіостанції роблять її частиною міжнародної музичної рок-культури, що популяризує рок-музику в Україні та відкриває нові імена вітчизняної сцени.

Tullamore D.E.W
information
Tullamore D.E.W

фаворит серед ірландських віскі, наділений глибоким та м’яким смаком. Історія бренду датується 1829 роком, коли в місті Талламор, графство Оффалі, була заснована однойменна винарня. Напій отримав назву на честь управляючого – Деніеля Едмонда Вільямса (Daniel Edmund Williams), ініціалами якого (D.E.W.) прикрашена кожна пляшка Tullamore D.E.W. Напій високо цінують завдяки гармонійному використанню трьох видів віскі: так званого «віскі з перегінного куба», зернового та односолодового. Після створення купажу витримується в особливих умовах – дубові бочки надають йому ще більшої м’якості. Завдяки унікальному смаку Tullamore D.E.W – відмінний компаньйон для будь-якого свята: зустрічі з друзями чи вечері в сімейному колі. Віскі Tullamore D.E.W були нагороджені 27 золотими медалями за останні 10 років.