• Новини
 • Переможці 9-го сезону Конкурсу PRESSзваніє
Андрій Юхименко
переможець Конкурсу
«Минулий рік був досить непростим для України та української журналістики. В якомусь сенсі це дійсно був «дев'ятий вал» проблем і складнощів. Добре, що незважаючи на всі проблеми, Конкурс все-таки відбувся, оскільки PRESSZVANIE є засобом консолідації української ділової преси та підтримки журналістики в цілому»
Переможці 9-го сезону Конкурсу PRESSзваніє

На фінальній церемонії нагородження Конкурсу «Премія ділових кіл «PRESSZVANIE 2013» були названі імена кращих ділових журналістів України.

За підсумками голосування ділових редакторів та представників бізнесу в «PRESSZVANIE 2013» перші місця посіли:

 • Олександр Пасховер і Ольга Прокопішіна в номінації «Агропромисловий комплекс»;
 • Владислав Головін у номінації «Актуальна тема: малий і середній бізнес»;
 • Руслан Чорний в номінації «Банки, фінанси, інвестиції»;
 • Андрій Самофалов в номінації «Гірничо-металургійний комплекс»;
 • Алла Єрьоменко в номінації «Нафта і газ»;
 • Вероніка Гаврилюк в номінації «Споживчі ринки»;
 • Наталія Шевченко в номінації «Промислове виробництво»;
 • Вікторія Власенко в номінації «Телекомунікації й IT»;
 • Алла Роганова в номінації «Транспорт»;
 • Ігор Маскалевич в номінації «Електроенергетика»;
 • Андрій Юхименко в номінації «Кращий ділової редактор».

Гарантом прозорості та правильності підрахунку голосів виступив експертний партнер Конкурсу - компанія PwC, яка вже 80 років рахує голоси на американському Оскарі.

«Конкурс PRESSZVANIE - це індикатор того, що ділова журналістика в Україні живе і продовжує еволюціонувати. Останній рік став справжнім випробуванням для ринку ЗМІ. У зв'язку з непростою політичною ситуацією в країні багато видань були закриті, існування інших опинилося під питанням. Проте сьогодні ми бачимо, що бізнес-журналістика починає відроджуватися, відкриваються нові газети та журнали. І я впевнений, що завдяки професіоналам, які в цей складний час залишалися вірними своїй професії і об'єктивно висвітлювали події, що відбувалися, в української ділової журналістики величезне майбутнє », - зазначив глава прес-служби компанії Метінвест Володимир Равінській.
 
«Ми другий рік поспіль підтримуємо номінацію «Малий і середній бізнес». Для Групи СКМ розвиток підприємництва в містах, де ми працюємо, дуже важливий. Для наших підприємств - це пріоритетні підрядники різних послуг, а для мешканців - додаткові робочі місця. Нас тішить той факт, що з кожним роком ділові журналісти приділяють дедалі більше уваги темі розвитку малого та середнього бізнесу. Впевнені, що багато в чому це відбувається завдяки конкурсу PRESSзвание», - коментує представник Наглядової Ради Конкурсу, директор зі зв'язків з громадськістю та комунікацій компанії СКМ Наталя Ємченко.

Імена всіх призерів та оцінки членів Журі знаходяться у відкритому доступі на сайті Конкурсу в розділі «Результати».

Фотографії з церемонії нагородження можна подивитися на сторінці Конкурсу PRESSZVANIE в Facebook.

«Премія ділових кіл «PRESSZVANIE»
information
«Премія ділових кіл «PRESSZVANIE»

міжнародний конкурс ділових журналістів, у якому журі - лідери бізнесу та редактори провідних ділових видань - оцінюють роботу журналістів та редакторів, що працюють у ділових друкованих, інтернет-виданнях та інформагентства, а також незалежних бізнес-журналістів. Інтерактивне голосування відбувається в реальному часі на сайті Конкурсу. Стратегічний партнер Конкурсу: Смарт-Холдинг. Компанії-партнери Конкурсу: СКМ, Метінвест, ОПЗ, ДТЕК, Group DF. Юридичний партнер: Asters. Інформаційні партнери: «Сьогодні Мультимедіа», 5 канал, інформаційне агентство «УНІАН», MMR, журнал «Власть денег», газета «Ділова столиця», телеканал «Бізнес», сайт «ТСН», ІА «Українські новини».

Партнери церемонії нагородження: HarvEast, Київстар, LG Electronics, Velkopopovicky Kozel, Квас Тарас, Природне Джерело, Хортиця, Tullamore Dew, BEEF м'ясо & вино. Експертний партнер: PwC Україна.