• Кейси
  • Mainstream у складі журі SABRE Awards EMEA 2015
Mainstream у складі журі SABRE Awards EMEA 2015

У Лондоні відбулось заключне засідання журі міжнародного конкурсу SABRE Awards EMEA 2015, в якому взяли участь представники Mainstream. Цього року заявки оцінювали 34 професіонали комунікаційної галузі, більшість з яких - багаторазові переможці SABRE Awards. Серед присутніх - перші особи агентств та in-house PR директори. Компанія Mainstream була єдиним українським PR-агентством, якому випала честь приймати вирішальні рішення, обираючи переможців у декількох номінаціях.

Процес суддівства побудований таким чином, що журі не мають змоги оцінювати номінації, в яких заявлені самі, задля уникнення конфліктів. Mainstream мав змогу обрати переможців у 5 профільних номінаціях серед 72 заявок.

6 квітня засновник SABRE Awards Пол Холмс оголосить список фіналістів у кожній номінації, а переможці стануть відомі 19 травня на урочистій церемонії в Лондоні.

Нагадаємо, що в 2013 році проект компанії Mainstream для заводу Інтерпайп у Дніпропетровську отримав золоту нагороду SABRE Awards EMEA 2013 в номінації Media Relations/Corporate Media Relationsі увійшов до списку 50 кращих PR-проектів світу в категорії Manufacturing на Global SABRE Awards.

Повний список журі представлений на сайті конкурсу.