• Кейси
  • Ліга Чемпіонів Агробізнесу
гість
«Такі заходи справді нас об’єднують та надихають на нові звершення». «Приємно нарешті зустрітися з колегами та обговорити робочі питання віч-на-віч, адже знаходимося у різних регіонах і спілкуємося телефоном чи електронною поштою». «Масштаби заходу вражають, ви нас по-справжньому здивували. Ніби в інший світ попав!»
Ліга Чемпіонів Агробізнесу

Івент-департамент компанії Мейнстрім провів Церемонію нагородження кращих аграріїв компанії Кернел. На одній з наймасштабніших локацій України — Стерео Плазі — зібралось більше ніж 1000 гостей з усієї України. Церемонія «Ліга Чемпіонів Агробізнесу» була ініційована компанією Кернел з метою відзначити кращі професійні досягнення своїх співробітників.

Головною темою Церемонії стала національна ідея — близька та зрозуміла кожному аграрію. Оформлення залу, костюми, виступи артистів та все свято було окутане українською атмосферою. Перед початком Церемонії нагородження до гостей звернувся засновник компанії Кернел, Голова Ради директорів Андрій Веревський. Нагородження переможців проходило в трьох основних номінаціях:

  • Кращий Механізатор.
  • Чемпіон з урожайності.
  • Лідер з урожайності.

Чемпіонів та лідерів визначали за основними сільськогосподарськими культурами — пшеницею, соняшником, кукурудзою та соєю. Захід отримав високу оцінку зі сторони гостей та керівництва компанії Кернел.

Кернел
information
Кернел

провідна диверсифікована агропромислова компанія в Україні та Росії. Експортуючи щорічно близько 6 млн тонн сільськогосподарської продукції, Кернел є найбільшим постачальником соняшникової олії і шроту на міжнародний ринок і одним з найбільших експортерів зернових з чорноморського регіону. Компанія входить в ТОП-10 світових агрокомпаній.