• Кейси
  • Святкування 4 річниці компанії Gebr.Heinemann в Україні
Святкування 4 річниці компанії Gebr.Heinemann в Україні

Департамент з організації заходів компанії Mainstream провів урочисту церемонію святкування 4 річниці компанії Gebr.Heinemann в Україні.

Церемонія пройшла в Терміналі D Міжнародного аеропорту Бориспіль, де вже працює 10 магазинів безмитної торгівлі. Урочиста церемонія співпала з відкриттям одного з магазинів duty-free – першого та єдиного офіційного магазина світового бренду Victoria’s Secret в Україні.

Першим проектом компанії Gebr.Heinemann в Україні були магазини безмитної торгівлі в терміналі F Міжнародного аеропорту Бориспіль, що відкрився в жовтні 2010 року. На сьогодні магазини компанії розташовані в терміналах міжнародних аеропортів Бориспіль та Одеса, загальна торгова площа сягає більше 3,5 тис. м кв.

На урочистостях з привітальним словом до поважних гостей, пасажирів та представників ЗМІ звернулись:

  • Заступник міністра інфраструктури Україні Пінкас Петро Олексійович;
  • Власник компанії Gebr.Heinemann Клаус Хайнеманн;
  • Виконуючий обов’язків Генерального директора Міжнародного аеропорту Бориспіль Євген Дихне.

 

information
компанія Gebr. Heinemann

є найбільшим постачальником і оператором роздрібної торгівлі на ринку безмитної торгівлі. Була заснована в 1879 році як сімейне підприємство, що здійснювало постачання товарів на водні судна. Сьогодні компанія з головним офісом і сучасним логістичним центром у Гамбурзі здійснює поставки товарів світових брендів для мережі магазинів безмитної торгівлі, розташованих у міжнародних аеропортах, на борту повітряних суден, круїзних лайнерів і в пунктах прикордонних переходів у більш ніж 100 країнах світу. Компанія Gebr. Heinemann здійснює поставки товарів для продажу на бортах повітряних суден в рамках проекту «Sky Shop», що реалізується спільно з українськими авіалініями. Щорічно в магазинах безмитної торгівлі та на борту повітряних суден обслуговується близько 8 млн пасажирів. Асортимент товарів, що продаються, охоплює такі категорії: парфумерія та косметика, алкогольна продукція, тютюн і кондитерські вироби, аксесуари, одяг, а також товари для маленьких мандрівників.