• Кейси
  • Дегустація рідкісних сортів віскі The Balvenie
Дегустація рідкісних сортів віскі The Balvenie

В Києві відбулися дегустації унікальних версій віскі The Balvenie. В рамках проекту відбулося три заходи для різних цільових аудиторій. Два з них пройшли за підтримки супермаркету вина та алкоголю «Good Wine», де були представлені 6 сортів віскі: The Balvenie 12 DoubleWood, The Balvenie 17 DoubleWood, The Balvenie 21 PortWood, The Balvenie 30 і ексклюзивно представлені в «Good Wine» The Balvenie Tun +1509 і The Balvenie Forty 40.

Остання з перерахованих вище версій - неймовірно рідкісний віскі, створений майстром винокурні Девідом Стюартом і витриманий протягом сорока років в особливих бочках. Кожна пляшка пронумерована вручну та упакована в дубовий футляр ручної роботи. Вартість цього шедевра становить 3000 фунтів стерлінгів.

Третя дегустація пройшла в шотландському будинку-ресторані «Whisky Corner». VIP-клієнти познайомилися з бренд-амбасадор William Grant & Sons Людовіком Дюкро та унікальними шедеврами шотландської винокурні: The Balvenie 12 DoubleWood, The Balvenie 14 Caribbean Cask, The Balvenie 17 DoubleWood, The Balvenie 21 PortWood.

William Grant & Sons Ltd
information
William Grant & Sons Ltd

незалежне шотландське сімейне підприємство з виробництва шотландського віскі та інших категорій міцних напоїв. Компанія була заснована в 1887 р. Вільямом Грантом, і сьогодні нащадки засновника володіють бізнесом. Компанія є найбільшим виробником в невеликому сегменті шотландського віскі та продовжує традиції сімейного бізнесу.