• Кейси
  • Mainstream організувала прес-тур для журналістів до Шотландії
Тимур Дорофєєв
головний редактор Capital Time
«Програма нашого візиту до Шотландії на запрошення William Grant & Sons повністю відповідала моїм сподіванням. Візити на винокурні Glenfiddich і The Balvenie були інформативними, але не виснажливими. Вечеря в замку з потомственим аристократом і світовим амбасадором Glenfiddich були кульмінацією нашого турне. А останній день, проведений в Единбурзі, поставив красиву фінальну крапку в нашому дійсно цікавому прес-турі. Так що величезне «мерсі» організаторам і нам – учасникам. З особистого досвіду скажу, що грамотно складена програма прес-туру – це велика рідкість»
Mainstream організувала прес-тур для журналістів до Шотландії

Цього місяця Mainstream Communication & Consulting провела міжнародний прес-тур до винокурень William Grant & Sons LTD, розташованих в Шотландії.

Шість журналістів з чотирьох країн СНД (України, Грузії, Азербайджану та Білорусі) відвідали винокурні Glenfiddich і The Balvenie, де вони змогли відкрити для себе смак всесвітньо відомого односолодового віскі, а також долучитися до історії сімейного бізнесу та традицій компанії William Grant & Sons.

Бренд амбасадори ознайомили представників ЗМІ з усіма етапами виробництва преміального продукту, а також провели ряд дегустацій, які допомогли учасникам розкрити для себе ароматику кожного з сортів представленого віскі.

Також кожен з учасників прес-туру зміг спробувати себе в ролі майстра купажу, створивши свій власний сорт віскі.