• Новини
  • PR-обслуговування WILLIAM GRANT & SONS LTD в країнах СНД
Світлана Сверчкова
Світлана Сверчкова
керуючий директор Mainstream
«Ми сподіваємося на довгострокове партнерство. Ми запропонували кілька творчих ідей, щоб інноваційно та емоційно представити бренд з його продукцією. Навіть на ранніх стадіях нашого партнерства було ясно, що керівництво компанії відкрито для нових і свіжих ідей, які зроблять продукцію William Grant & Sons Ltd найбільш обговорюваним алкоголем в країнах присутності»
PR-обслуговування WILLIAM GRANT & SONS LTD в країнах СНД

Наша клієнтська база поповнилася ще одним світовим брендом. Компанія Mainstream Communication & Consulting виграла тендер міжнародної алкогольної компанії преміум класу William Grant & Sons Ltd на реалізацію глобальної комунікаційної стратегії для брендів «Grant's», «Glenfiddich», «Tullamore Dew», «The Balvenie» та «Hendrick's Gin» на ринках України, Азербайджану, Білорусії та Грузії.

«Нас вразило розуміння Мейнстрімом цільових аудиторій, їх креативність та професіоналізм. Наші бренди достойно представлені на ринках СНД, і я впевнений, що партнерство з Мейнстрім дасть прекрасні результати», - зазначив директор з маркетингу компанії« William Grant & Sons »в країнах СНД Мартін Найт-Джонс (Martin Knight-Jones).