• Новини
  • Спортивний преферанс для журналістів
Спортивний преферанс для журналістів

5 липня 2014 компанія Mainstream організувала та провела третій всеукраїнський чемпіонат зі спортивного преферансу серед журналістів ПРЕФФзвание. Чемпіонат пройшов у рамках Конкурсу «Премія ділових кіл PRESSзвание».

У ресторані BEEF м'ясо & вино зібралося більше 40 журналістів та редакторів кращих ділових видань України. Захід складався з чемпіонату для тих, хто вміє грати, і навчальних майстер-класів для початківців.

Сюрпризом для фіналістів став суперфінал зі спеціальним гостем Яковом Кузнєцовим, міжнародним майстром преферансу, неодноразовим призером чемпіонатів світу зі спортивного преферансу.

Переможцем Чемпіонату став редактор новин Першого ділового каналу Сергій Захарченко, до трійки призерів також увійшли керівник порталу «Енергетика України» Олексій Чернявський та головний редактор порталу UGMK.info Володимир Головко.

«Хочу подякувати оргкомітету PRESSзвание та побажати зайнятися в майбутньому організацією подібних чемпіонатів не лише для журналістів, а й для інших професій», - сказав Яків Кузнєцов, міжнародний майстер преферансу, багаторазовий призер чемпіонатів світу зі спортивного преферансу.