• Кейси
  • Валентин Королько взяв участь у засіданні круглого столу
Валентин Королько взяв участь у засіданні круглого столу

В Києві відбувся Круглий стіл, присвячений проблемі «Інституційного забезпечення державної комунікаційної політики». Організатором виступив Національний інститут стратегічних досліджень. Почесний президент компанії Валентин Григорович Королько висвітлив тему «Моделі зв'язків політичних режимів з громадськістю: українські реалії».

«Україні необхідно взяти за основу своєї власної моделі зв'язків з громадськістю розуміння того, що зміцнення репутації органів влади, насамперед, залежить від упевненості громадськості в легітимності діяльності, як держави в цілому, так і кожної державної структури окремо», - зазначив Валентин Григорович.

Також до участі були запрошені представники профільних органів державної влади, народні депутати України, представники посольств країн Європи, недержавних організацій та наукових структур. До обговорення були представлені дві основні теми: система комунікаційних підрозділів органів державної влади на центральному рівні: досвід країн Європи; проблеми та перспективи інституційного забезпечення державної комунікаційної політики