• Кейси
  • Відкриття першого бургерного ресторану The Burger
Відкриття першого бургерного ресторану The Burger

В останні дні 2013 року компанія Mainstream організувала фінальну дегустацію та прес-супровід відкриття першого бургерного ресторану The Burger, який є частиною ресторанної мережі Руслана Шибаєва та Дмитра Заходякіна. Їм так само належать ресторан «BEEF м'ясо & вино», чотири пивних ресторани «Пивна дума» і сіті-кафе «7 п'ятниць».

Спеціально для The Burger компанія Mainstream запросила столичних експертів ресторанного бізнесу та представників профільних ЗМІ на фінальну дегустацію меню. Напередодні офіційного відкриття The Burger знавці ресторанного бізнесу змогли продегустувати основні страви меню, оцінити їх, внести свої побажання та пропозиції.

Спеціально для заходу наша компанія підготувала відеоролик про те, як будувався ресторан, останні приготування перед відкриттям з враженнями архітектора та автора проекту - Альберто Фойя.

Наприкінці заходу кожен гість отримав у подарунок від ресторану солодкі тістечка макаруни у вигляді бургерів, виготовлені в кондитерській відомого столичного кондитера Валерія Созановського.