Владислав Головін
Владислав Головін
журналіст
«Подібні заходи - це радше обмін досвідом з учасниками майстер-класу, ніж лекція. Для мене немає поділу на журналістів центральних та регіональних ЗМІ. Я впевнений, що талановиті люди є скрізь, і чим більше вони один у одного вчаться, тим краще вони стають»
Школа журналістики PRESSZVANIE

В Луганську відбувся майстер-клас для журналістів від Владислава Головіна, екс-редактора відділу «Підприємці» журналу Forbes. Це другий освітній захід Першої регіональної школи журналістики PRESSZVANIE, мета якої - розвиток якісної журналістики в регіонах України. Майстер-клас охопив представників ЗМІ з Луганська та області. На заході були присутні журналісти з Алчевська, Ровеньків, Свердловська, Краснодона, а також з сусіднього обласного центру - Донецька.

Тему майстер-класу «Форми та методи подачі інформації» було обрано за підсумками попереднього анкетування місцевих журналістів і редакторів. Владислав Головін поділився інструментарієм, який використовували у своїй роботі журналісти Forbes. Під час практичної частини майстер-класу учасники відразу ж застосовували професійні поради спікера на практиці. У Луганській області Школа журналістики PRESSZVANIE проходить у партнерстві з компанією ДТЕК та ЛОО НСЖУ.

У стратегії розвитку Школи на найближчий час - проведення майстер-класів у західному та східному регіонах України.

Слідкуйте за новинами Школи журналістики PRESSZVANIE на сайті та на Facebook.