• Новини
  • Презентація нового меню в ресторані BEEF м'ясо & вино
Руслан Шибаєв
Руслан Шибаєв
піввласник ресторану BEEF м'ясо&вино, ресторатор
«Все більше людей нашої країни замислюється про те, який спосіб життя вони ведуть. Логічно, що частина відвідувачів ресторану хочуть бачити у себе на столі саме дієтичні страви - корисні та смачні. Тому ми створили спеціальне меню для прихильників здорового способу життя та дієти Дюкана зокрема. Гості BEEF м'ясо&вино стануть першими, хто зможе його скуштувати та поспілкуватися з гуру здорового харчування - П'єром Дюканов»
Презентація нового меню в ресторані BEEF м'ясо & вино

В ресторані BEEF м'ясо&вино відбулася презентація меню, складеного за системою здорового харчування доктора Дюкана. П'єр Дюкана - найвідоміший дієтолог Франції, який сьогодні має мільйони послідовників у світі, - особисто був присутній на заході.

BEEF м'ясо&вино став першим рестораном в Україні, який створив подібне меню. Партнером презентації стала ТМ Nordic - єдина в Україні компанія, що випускає якісні вівсяні висівки, які є невід'ємною частиною дієти. Шеф-кухар закладу Олег Старун розробив кожну страву відповідно до методики доктора Дюкана, при цьому зберігши рівень високої кухні.

Під час презентації відвідувачам ресторану була надана унікальна можливість особисто запитати відомого дієтолога: Як правильно харчуватися та жити, не набираючи ваги, як закріпити результат дієти - П'єр Дюка розкрив всі тонкощі своєї системи.
 
«Я радий, що тепер у Києві є заклад, де кожен, хто бажає харчуватися правильно, отримає таку можливість. Адже якість споживаної нами їжі має прямий вплив на якість нашого життя. Здоров'я зараз - цінність № 1. Хтось називає це модою на здорове харчування. Особисто я дуже сподіваюся, що вона не буде швидкоплинною, а стане новою «класикою». В тому числі і в Україні », - сказав співвласник ресторану BEEF м'ясо & вино ресторатор Дмитро Заходякін.