• Новини
  • Проект Interpipe увійшов до ТОП-50 кращих проектів світу
Галина Яцура
Галина Яцура
керівник напрямку міжнародних проектів Mainstream
«Хочу сказати велике спасибі нашим партнерам, компанії Інтерпайп, які повірили в наші ідеї, в результаті чого нове підприємство стало Меккою промислового туризму. Спасибі Полу Холмсу і всім, що ви оцінили цією високою нагородою нашу роботу»
Проект Interpipe увійшов до ТОП-50 кращих проектів світу

В місті Маямі (США) відбулася церемонія нагородження Global SABRE Awards в рамках Global PR Summit. З 4000 претендентів було обрано 50 кращих PR-проектів світу. Mainstream Communication & Consulting стало єдиним PR-агентством України, яке отримало нагороду на Global SABRE Awards.

«Претенденти на перемогу є кращими в своїх регіонах і категоріях. Проекти компаній-учасниць Global SABRE Awards гідні нагород і поваги», - зазначив редактор і видавець The Holmes Report, голова суддівської комісії SABRE Awards Пол Холмс.

PR-агентство Mainstream Communication & Consulting спільно з ІНТЕРПАЙП було відзначено премією в категорії «Industry/Manufacturing» за проект «Pulse of INTERPIPE». В основу було покладено концепцію створення іміджу в ЗМІ для дніпропетровського заводу ІНТЕРПАЙП Сталь.

SABRE Awards – це найбільший у світі конкурс, на здобуття премії якого подаються проекти з усього світу. Лауреати конкурсу отримують нагороди за досягнення в галузі брендингу, репутаційного менеджменту та зв'язків з громадськістю. До складу журі конкурсу входять керівники найбільших світових PR та комунікаційних агентств, а також фахівці таких компаній як «Ketchum Pleon», «Weber Shandwick», «Fleishman-Hillard», «Cohn & Wolfe» та ін.

ІНТЕРПАЙП
information
ІНТЕРПАЙП

міжнародна вертикально-інтегрована компанія, виробник сталевих труб і залізничних коліс. ІНТЕРПАЙП входить до десятки найбільших у світі виробників трубної продукції і є третім за величиною виробником суцільнокатаних залізничних коліс у світі. Продукцію Компанії поставляють до 80 країн світу через мережу торгових офісів, розташованих в Україні, Росії, Казахстані, Європі, США і на Близькому Сході.