• Новини
  • Перша регіональна школа журналістики PRESSZVANIE
Олександр Толкач
Олександр Толкач
директор із зовнішніх зв'язків ДТЕК
«Ми знаємо з власного досвіду, наскільки важливим джерелом інформації є обласні та міські ЗМІ для наших співробітників та членів їх сімей. З одного боку, люди легко сприймають те, що бачать у газетах, на телеканалах. Але через неточності або розбіжності інформації з реальністю, довіра може бути втрачена. Читачі поступово підвищують свої вимоги до якості та глибини матеріалів - це хороша тенденція. Саме тому на автора лягає непросте завдання зміни стандартів своєї роботи, принесення кращих практик аналітики та скрупульозності підготовки матеріалу. Я вірю, що це – наша спільна мета, люди заслуговують отримувати від ЗМІ не тільки емоції, але й інформацію. Без цього ми ніколи не побудуємо взаємний діалог довіри суспільства до бізнесу та влади, які дозволяють досягнути реальних змін в нашому житті та економіці країни»
Перша регіональна школа журналістики PRESSZVANIE

Компанія Mainstream ініціювала створення Першої регіональної школи журналістики PRESSZVANIE. Мета проекту - поліпшення якості регіональної журналістики, за допомогою проведення освітніх заходів.

6 листопада в Луганську в рамках проекту пройшов майстер-клас першого заступника головного редактора, керівника ділового відділу газети «Комерсант Україна» Андрія Юхименко. Тема майстер-класу – «Особливості написання аналітичних матеріалів», була обрана за підсумком опитування серед місцевих журналістів. Участь у майстер-класі взяли 47 осіб.

«Коли люди говорять про аналітику, зазвичай мають на увазі величезні матеріали, напхані цифрами та глибокими зауваженнями експертів. Ми ж говорили про те, як аналізувати події, що відбуваються довкола нас. Уміння бачити важливі речі в повсякденному житті та пояснювати їх суть людською мовою - це базове вміння журналіста. І мені приємно, що ми з учасниками майстер-класу однаково розуміємо наше ремесло», - зазначив Андрій Юхименко.

У Луганській області Школа журналістики PRESSZVANIE проводиться спільно з компанією ДТЕК і ЛОО НСЖУ (Луганська Обласна Організація Національної Спілки Журналістів України).

Найближчим часом Школа організує майстер-класи в інших містах України.

Слідкуйте за новинами Школи журналістики PRESSзвание на сайті та в Facebook.