SABRE Gold EMEA Awards
СВІТЛАНА СВЄРЧКОВА
СВІТЛАНА СВЄРЧКОВА
Керуючий директор
«Впродовж дев’яти років нашої роботи зі ЗМІ ми дотримувалися правила: стався до журналістів так, як хочеш, щоб вони ставилися до тебе. Ми провели сотні заходів для преси, і ця нагорода — підтвердження того, що наші цінності та наш досвід належним чином оцінені світовою PR-спільнотою. Хочемо подякувати наших колег з Інтерпайп за виявлену довіру та злагоджену командну роботу щодо просування дійсно унікального підприємства»
SABRE GOLD EMEA AWARD

У Барселоні відбулася церемонія нагородження міжнародного конкурсу PR-проектів SABRE Gold EMEA Awards. Перемогу в категорії Media Relations/Corporate Media Relations здобув проект зі створення іміджу в ЗМІ для дніпропетровського заводу ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ, реалізований PR-агентством Mainstream Communication & Consulting та компанією ІНТЕРПАЙП.

Команда Mainstream почала працювати над відносинами заводу з пресою задовго до його відкриття, організувала кілька прес-турів і майстер-класів, супроводжувала відкриття заводу та провела низку креативних заходів, спрямованих на формування іміджу підприємства серед журналістів і місцевого населення.

«Ми дуже задоволені таким креативним підходом та розумінням наших задач з боку Mainstream. Сподіваємося, що в подальшому нам вдасться реалізувати ще не один такий цікавий проект», — Дмитро Кисилевський, керівник управління корпоративних відносин компанії ІНТЕРПАЙП.

SABRE Awards
information
SABRE Awards

найбільший у світі міжнародний конкурс у сфері public relations, який відзначає преміями за видатні досягнення в брендингу та репутаційному менеджменті. Проводиться щороку The Holmes Group – компанією, яка надає найповніший та найдетальніший аналіз глобального ринку PR та випускає рейтинг PR-кампаній Global Rankings report.