• Новини
  • 25-та річниця польотів Turkish Airlines
Святкування 25-Ї річниці польотів Turkish Airlines до Міжнародного аеропорту «Бориспіль» 25 квітня у будівлі аеропорту Київ-Бориспіль відбулася прес-конференція, присвячена цій події.
Емре Меневше
Віце-президент Turkish Airlines з продажу у Східній Європі та Балканському регіоні
«Протягом чверті століття ми пишаємося тим, що стали першим і єдиним іноземним авіаперевізником, виконуючим перельоти на широкофюзеляжних літаках на коротких рейсах зі Стамбула до України, ми виконуєм більше 60 пасажирських і 3 вантажних рейса на тиждень і зараз поєднуємо шість українських міст із усім світом через наш хаб у Стамбулі».
25-та річниця польотів Turkish Airlines

Серед учасників прес-конференції пан Надзвичайний і Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні Йонет Джан Тезель, Віце-президент Turkish Airlines з продажу у Східній Європі та Балканському регіоні пан Емре Меневше, Генеральний директор Представництва Turkish Airlines у м. Києві пан Дінчер Саїджи, Перший заступник генерального директора ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» пан Дихне Євгеній Григорович, Директор департаменту туризму та курортів, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Сердюк Оксана Вікторівна.
 
Сьогодні Turkish Airlines виконує більше 60 рейсів на тиждень із шости українських міст – Києва, Одеси, Харкова, Львова, Запоріжжя та Херсона, а також три вантажних рейса на тиждень.

За останні 5 років Turkish Airlines перевезли більше 1 мільйона пасажирів та виконали більше 4 000 пасажирських рейсів з/до аеропорту Київ-Бориспіль.

Протягом останніх років найбільш популярними напрямками з Києва стали Стамбул, Анталья, Маямі, Мале, Занзібар, Тель-Авів, Ашхабад, Гуанчжоу, Пекін, Шанхай, Каїр, Барселона, Делі, Сеул та Бангкок.  

«Ми маємо честь надавати сервіс жителям цієї прекрасної країни, пропонуючи найвищу якість обслуговування в повітрі та на землі, перетворюючи кожен рейс на захоплюючу подорож», - сказав пан Дінчер Саїджи, Генеральний директор Представництва Turkish Airlines у м. Києві.

«Turkish Airlines – це більш, ніж просто компанія. Вона представляє собою культуру сервісу, культуру якості. Як Посол Турецької Республіки я пишаюся кожного разу, коли мої українські друзі говорять мені, чому ім подобається і чому вони обирають Turkish Airlines. Turkish Airlines відіграють важливу роль у поєднанні «нової України» зі світом. Я знаю, что Turkish Airlines бачать в Україні не тільки ринок, але також партнера у майбутніх справах. Це також є політикою Туреччини у відношенні до України», - сказав пан Йонет Джан Тезель, Надзвичайний і Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні.

25 years Turkish Airlines

«25 років польотів Turkish Airlines до України неначе підсумовують довготривалу співпрацю авіакомпанії з аеропортом «Бориспіль». На сьогодні ми святкуємо ювілей партнерства з 6-кратною найкращою авіакомпанією Європи за версією Skytrax, та одним з найкращих європейських перевізників за трьома номінаціями премії TripAdvisors Travelers Choice Awards 2018. Це означає, що наша співпраця не тільки пройшла випробування часом, а й отримала знак якості найвищого рівня. Ми вітаємо Turkish Airlines зі святом та дякуємо за ефективні стимули для розвитку та модернізації сервісів «Борисполя», - сказав пан  Дихне Євгеній Григорович, Перший заступник генерального директора ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль».

«Ця річниця – особлива з огляду на те, що Turkish Airlines випала нелегка, та водночас шанована роль бути серед перших іноземних компаній на українському ринку авіаперевезень. Високі стандарти авіакомпанії стимулюють конкуренцію на даному ринку від чого врешті виграє споживач, турист і громадянин. Чверть століття Turkish Airlines, з'єднуючи Україну зі світом, сприяла збільшенню в'їзного туристичного потоку, підвищенню рівню ділової активності та формуванню іміджу України як доступної дестинації», - сказала Сердюк Оксана Вікторівна, Директор департаменту туризму та курортів, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Turkish Airlines
information
Turkish Airlines

Заснована у 1933 році з флотом із п’яти літаків, сьогодні компанія Turkish Airlines, будучи членом Star Alliance, володіє флотом з 326 (пасажирських і вантажних) літаків, що літають у 302 напрямках по всьому світу (253 міжнародних та  49 внутрішніх) до 121 країни. Більш детальну інформацію про Turkish Airlines можна знайти на офіційному сайті www.turkishairlines.com або сторінці компанії в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn та Instagram.