Новини

Проект Mainstream Communication&Consulting та компанії Interpipe увійшов до ТОП-50 кращих проектів світу за версією конкурсу SABRE Awards

24.09.2013

Спільний проект Mainstream Communication&Consulting та компанії INTERPIPE - «Pulse of Interpipe» - увійшов до списку 50-ти кращих світових PR-кампаній за минулий рік у номінації «Промисловість» і став єдиним переможцем Global SABRE Awards від України. Церемонія нагородження відбудеться 13 листопада 2013 року в Маямі під час Global PR Summit.

Журі конкурсу SABRE обирало «кращих з кращих» серед 4000 проектів Америки, Європи, країн Близького Сходу, Африки, Азіатсько-Тихоокеанського регіону та Індії. Повний список проектів-переможців The Holmes Report опублікував на своєму сайті.

«Перед нами стояв професійний виклик - як зробити металургію модною і привабливою для молоді. Наші колеги з Mainstream Communication & Consulting запропонували яскравий і цікавий проект. Я радий, що Pulse of Interpipe оцінили не тільки молоді металурги, а й світові PR-професіонали », - коментує Дмитро Кисилевський, начальник управління корпоративних відносин компанії ІНТЕРПАЙП.

Довідка:

ІНТЕРПАЙП - міжнародна вертикально-інтегрована компанія, виробник сталевих труб і залізничних коліс. ІНТЕРПАЙП входить до десятки найбільших у світі виробників трубної продукції і є третім за величиною виробником суцільнокатаних залізничних коліс у світі. Продукцію Компанії поставляють до 80 країн світу через мережу торгових офісів, розташованих в Україні, Росії, Казахстані, Європі, США і на Близькому Сході.

SABRE Awards - це найбільший у світі конкурс, на здобуття премії якого подаються проекти з усього світу. Лауреати конкурсу отримують нагороди за досягнення в галузі брендингу, репутаційного менеджменту та зв'язків з громадськістю. До складу журі конкурсу входять керівники найбільших світових PR та комунікаційних агентств, а також фахівці таких компаній як «Ketchum Pleon», «Weber Shandwick», «Fleishman-Hillard», «Cohn & Wolfe» та ін.