Sabre Awards Winner Gold

«Ліпше добре ім'я за багатство велике, і ліпша милість за срібло та золото»

Книга Приповістей Соломона 22:1

Про компанію

Mainstream Communication & Consulting —

незалежне PR-агентство, яке з 2004 року працює для українських та міжнародних клієнтів. За цей час ми реалізували більш ніж 1000 PR та event-проектів, у тому числі авторських.

Наша компанія надає повний спектр PR-послуг: від проведення досліджень, PR-кампаній, спеціальних заходів, аналітики інформаційного поля до лобіювання та побудови відношень з органами влади. Наша партнерська мережа охоплює не тільки українські, а й іноземні компанії.

Серед клієнтів — приватні та державні компанії України, країн Євросоюзу, СНД, Японії та США.

Згідно рейтингу журналу Marketing Media Review (MMR) та Всеукраїнської рекламної коаліції (ВРК) за підсумками експертної оцінки білінгів, компанія Mainstream увійшла до трійки лідерів PR-галузі країни. Агентство отримало премію SABRE Gold EMEA Awards 2015 та 2013 у категоріях:

  • Russia and CIS за проект «Grants of Gratitude: Introducing the #IOU Grant’s Scotch Whisky Global Concept to the Ukrainian Market» для бренду шотландського віскі Grant’s для компанії William Grant & Sons LTD и 
  • Media Relations/Corporate Media Relations, за проект «Pulse of Interpipe» увійшов до списку 50-ти кращих світових PR-кампаній у номінації «Промисловість» та став єдиним переможцем Global SABRE Awards від України.

Новини

З 11 по 25 березня засновник Surfin’ua (серф-ентузіасти та організатори серфінг-мандрівок по всьому...

Арт-проект Faces of Craftsmen було розроблено компанією Mainstream Communication & Consulting у рамках адаптації глобальної...