News

Mainstream started the tradition of celebrating Thanksgiving Day in Ukraine for Grant’s whisky.

27.11.2014

22 листопада в київському клубі Атлас компанія Mainstream, спільно з радіо «Аристократи», організувала для бренду шотландського віскі Grant's святкування Дня Подяки, яке має всі шанси стати щорічною традицією. Захід пройшов у рамках нової кампанії позиціонування Grant's #IOU (I owe you).

Концепція «вдячності» найкращим чином відобразилася у церемонії нагородження успішніших стартапів України. Проголосувати за стартапи можна було протягом місяця на сайті радіо «Аристократи», а також на порталі видання «Новий Час». Переможці конкурсу – молоді українські бізнесмени – мали можливість подякувати тим, кому зобов'язані своїм успіхом.

За підсумками голосування кращим стартапом року стала інформаційна платформа «Петро і Мазепа». Регіональний директор компанії William Grant & Sons в Україні та країнах СНД Дмитро Кривошей привітав головного редактора ресурсу, вручивши величезну пляшку віскі Grant's та сертифікат на рекламу на радіо «Аристократи» вартістю 50000 гривень.

«Для нас велика честь вручити цю премію найкращому стартапу України, адже Grant's існує саме для таких хлопців: молодих, зухвалих, перспективних, вдячних тим, хто в них повірив», - зазначив Дмитро Кривошей.

Володарем премії в категорії «Корисний стартап», за версією онлайн-кінотеатру MEGOGO.NET, став сервіс доставки збалансованого харчування Eat Easy. Журнал «Новий час» вручив нагороду громадському проекту масових онлайн-курсів «Prometheus». Переможці отримали рекламу на вищевказаних ресурсах і річну передплату на видання.

Спеціальні призи від ведучих вечора Ярослава Лодигіна, Валерії Чачібаі та Данила Хомутовського дісталися студії листівок MIRABELLA POSTCARDS та сервісу експрес-краси DRY BAR. Крім перерахованих призів, всі переможці конкурсу отримали статуетки, створенні спеціально для Grant's агентством Mainstream, як символ того, що стартапи відзначилися нестандартним підходом («outside the box»).

На заході відбулася презентація короктометражного фільму #IOU, знятого для кампанії Grant's режисером Яном Деманж.

Серед гостей свята були Джамала, Софі Віллі, Любов Макаренко, Маша Цуканова, Катро Заубер, Олег Панюта та багато інших відомих людей.

Музичним хедлайнером вечора став співак Рожден Анусі.